Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Εκλεκτή τοποθεσία του Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk Κάννες επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Το διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο για την άνεση σας.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν γεύματα στη μικρή κουζίνα.

Το διαμέρισμα απέχει 750 μέτρα από τη Ρι ντ'Αντίμπ. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1,1 χλμ. Το Νησί της Αγίας Μαργαρίτας απέχει επίσης 10 λεπτά οδικώς από το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Beausejour βρίσκεται σε 400 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk Κάννες
Apartment Center Of Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Center Of Cannes

9.8
Εξαιρετικό 9 σχόλια
79 μ από το κατάλυμα
USD 383 USD 345
ανά νύχτα
Frgk 2Br Cirodde Terrace Quiet Center Ac Ultra Fast Wi-Fi
Τιμή μόνο για κινητά

Frgk 2Br Cirodde Terrace Quiet Center Ac Ultra Fast Wi-Fi

9.0
Άριστο 1 σχόλιο
123 μ από το κατάλυμα
A Cote Du Celebre Carlton
Τιμή μόνο για κινητά

A Cote Du Celebre Carlton

135 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk;
      Το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk βρίσκεται κοντά σε Ρι ντ'Αντίμπ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk περιλαμβάνουν Νήσος Αγία Μαργαρίτα, Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών καθώς και ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ.
    • Στο το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk περιλαμβάνουν Cave Croisette και Restaurant Clarion Suites Cannes Croisette και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk;
      Ναι, το Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Premium Studio - Rue D'Antibes 1 Min - Beach 7 Min To Walk Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο